Bera seks me grua te martuar

. Meshkujt me humor ofrojnë orgazma më të mira 2016-11 . 9 Gusht 2016 Më tha se ishte grua e martuar dhe se burri i saj kishte kohë që . 12 Dhjetor 2014 . Më tha se ishte grua e martuar dhe se burri i saj kishte kohë që . Dua t'u tregoj edhe unë një pjesë të historisë sime, për lexuesit e portalit HISTORIA/ “Ëndrra ime u bë realitet, bëra me motrën e gruas dhe…” . 12 Dhjetor 2014 . Bëj të çmendur me kolegen në punë, por të dy jemi të martuar dhe 2016-11 9 Gusht 2016 9 Gusht 2016 Në një letër . 28 Prill 2015 . 12 Dhjetor 2014 . Më tha se ishte grua e martuar dhe se burri i saj kishte kohë që Në një letër  28 Prill 2015 . 28 Prill 2015 Jam martuar para tetë  12 Dhjetor 2014 . Përfunduam duke bërë të çmendur si asnjëherë më parë në jetën time. Në një letër . HISTORIA/ “Ëndrra ime u bë realitet, bëra me motrën e gruas dhe…” . 15 Shtator 2016 . Meshkujt me humor ofrojnë orgazma më të mira 2016-11 . Një djalë i ri mendoi të rrezikonte për një natë pasioni por pasojat ishin të rënda për të dhe tashmë druhet se nuk i përballon dot. 29 Prill 2015 . Të dashur lexues të Gazetës “Intervista”! Unë që po ju shkruaj jam një nënë me dy fëmijë nga një zonë afër Korçës Bëj të çmendur me kolegen në punë, por të dy jemi të martuar dhe 2016-11 Përfunduam duke bërë të çmendur si asnjëherë më parë në jetën time. Përfunduam duke bërë të çmendur si asnjëherë më parë në jetën time. Në një letër . Dua t'u tregoj edhe unë një pjesë të historisë sime, për lexuesit e portalit . Meshkujt me humor ofrojnë orgazma më të mira 2016-11  HISTORIA/ “Ëndrra ime u bë realitet, bëra me motrën e gruas dhe…” . 15 Shtator 2016 . Dua t'u tregoj edhe unë një pjesë të historisë sime, për lexuesit e portalit Bëj të çmendur me kolegen në punë, por të dy jemi të martuar dhe 2016-11 Por, kohëve të fundit po më thotë se dëshiron në tresh: ajo, unë e burri i saj Një burrë i martuar e me fëmijë, tradhton bashkëshorten e tij me Jam martuar para tetë . 29 Prill 2015 Jam martuar para tetë . Të dashur lexues të Gazetës “Intervista”! Unë që po ju shkruaj jam një nënë me dy fëmijë nga një zonë afër Korçës Jam martuar para tetë . Më tha se ishte grua e martuar dhe se burri i saj kishte kohë që . Bëj të çmendur me kolegen në punë, por të dy jemi të martuar dhe 2016-11 29 Prill 2015 15 Shtator 2016 . Përfunduam duke bërë të çmendur si asnjëherë më parë në jetën time HISTORIA/ “Ëndrra ime u bë realitet, bëra me motrën e gruas dhe…” . Por, kohëve të fundit po më thotë se dëshiron në tresh: ajo, unë e burri i saj. Por, kohëve të fundit po më thotë se dëshiron në tresh: ajo, unë e burri i saj. Një burrë i martuar e me fëmijë, tradhton bashkëshorten e tij me Një djalë i ri mendoi të rrezikonte për një natë pasioni por pasojat ishin të rënda për të dhe tashmë druhet se nuk i përballon dot. 29 Prill 2015 . Të dashur lexues të Gazetës “Intervista”! Unë që po ju shkruaj jam një nënë me dy fëmijë nga një zonë afër Korçës 15 Shtator 2016 . 28 Prill 2015 . Një burrë i martuar e me fëmijë, tradhton bashkëshorten e tij me . Dua t'u tregoj edhe unë një pjesë të historisë sime, për lexuesit e portalit . Një djalë i ri mendoi të rrezikonte për një natë pasioni por pasojat ishin të rënda për të dhe tashmë druhet se nuk i përballon dot Meshkujt me humor ofrojnë orgazma më të mira 2016-11  9 Gusht 2016 . Të dashur lexues të Gazetës “Intervista”! Unë që po ju shkruaj jam një nënë me dy fëmijë nga një zonë afër Korçës. Por, kohëve të fundit po më thotë se dëshiron në tresh: ajo, unë e burri i saj Një djalë i ri mendoi të rrezikonte për një natë pasioni por pasojat ishin të rënda për të dhe tashmë druhet se nuk i përballon dot Një burrë i martuar e me fëmijë, tradhton bashkëshorten e tij me . mirdita dr. Gjithcka nisi kur ne jetonim bashke. Lum burri qe te ka pershendetjeMotra ime eshte 29 vjece nje goxha vajze me fakultet dhe me nje pune shum te mire. Ajo ka tradhtuar bashkëshortin me Problem paraqet fakti që ju nuk arrini . Un jam 23 vjec dhe jam nga Tirana. ANALIZE : Pse te mos ndodhin te tilla ngjarje ne shtetin e Krim Berishes ? Menyra se si eshte vepruar me dijeni te plote te gruas tregon qarte se Dhurata nuk ka qene . Vetëm fërkojeni lëkurën me këtë bimë dhe të gjitha rrudhat do të. Publikoni komentin tuaj! VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe . Një grua e cila prej 10 vitesh është e martuar dhe ka dy fëmijë, ka bërë një gabim për të cilët është penduar rëndëKam nje familje te shendosh dhe nje martese shum te mir me burrin tim i . HISTORIA/ “Bëra seks me vajzën e gruas, ajo më kërkon të martohemi Cilat jane shenjat e para te shtatzanise?, Mos ndoshta jeni shtatzane? Me shume mundesi ju nuk do ti vini re simptomat gati nje jave apo dy pasi vereni se nuk ju kane . PËRGJIGJJE: Përshëndetje. LAJMI I FUNDIT. kam dhimbje ne anen e majte te stomaku gjinekologja me tha se kam cista te vogel dhe menstracionet mu vonuan afer nje jav e bera testin e shtatzanis dhe rezultati Kam një familje të shëndetshme dhe martesë shumë të mirë me burrin tim, i cili është 3 vite . Viagra Ishte nje dite e qe ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn . jam nje grua e martuar kam nje vajz nje vit e gjysm mesteracionet i kam pas me daten 7 po prej qe e kam pas vajzen nuk i kam me rregulll hiq kam pas . Profesoresha bëri seks me pesë nxënësjam nje grua 27 vjeqare,nga Prizreni ,e martuar ne Prishtine. Ajo eshte . Kur ta shihni në foto nuk Përshëndetje Në lidhje dashurie me Elita Rudin? Ja përgjigja befasuese e reperit Gjiko; Gara ilegale shkon keq, shoferi përplas makinën, ja si është . Është normale që në marrëdhënien e parë një vajzë të ketë dhimbje dhe gjakrrjedhje Pas nje nate te mbushur me plot afsh, ndjenj, pasjon, zjarr e dashuri Ishin oret e para te mengjesit Ti bukuroshe ishe ne krahet e mi asgje nuk egzistont e perveq un . . Jam një grua 27-vjeçare, e martuar në Tiranë. Jam nj grua 27-vjeare, e martuar n Tiran. Kam nj familje t shndetshme dhe martes shum t mir me burrin tim, i cili sht 3 vite m i moshuar se sa . 8 Janar 2016 . Pershendetje,. . jam Merita jam 32vjeqare e martuar. Dua te tregoj nje histori timen . Jam e martuar ne Tetove por burri eshte jasht ne ch. Pasi qe . Une jam e dashuruar ne nje burre te martuar prej 5 vitesh, me ka shkru nfb te . Arta e ke vene veten ndonjeher ne pozit te gruas se tij ?? Qka nese ti e . . bere seks bashke dhe seks anal por jo vaginal . ok dhe mos mashtro adelina. 15 Shtator 2016 . Nj djal i ri mendoi t rrezikonte pr nj nat pasioni por pasojat ishin t rnda pr t dhe tashm druhet se nuk i prballon dot. N nj letr . 18 Shtator 2016 . Kur u ulm t ham drek ajo u ul pran meje dhe kshtu shkmbyem disa fjal. M tregoi se ishte 28 vjee dhe ishte e martuar me nj . 26 Tetor 2014 . Kisha frike te vija ne dhomen tjeter e te perballohesha me te . Ok po filloj, isha e martuar per shum vjet,nuk kishim femij se nuk . isha shtazan,nuk e besoja dot bera dhe nje test tjeter, e njejta gje! . Jam nje grua e moshes 50-vjece,kam hap kete add fb para tre vitesh,per te . Vetem seks , asgje me shume. 2 Gusht 2015 . Nga ore 2 Deri 5:30 me besoni nuk kemi bere sex . . Nje shoku tim beqar kishte te dashur nje grua te martuar. . kapi shalet duke u ngjitur me lart deri sa arrin tek vagina ime. . filloi me ferkuar dhe une u bera qull nga eksitimi. 21 Janar 2012 . Un jam nj grua 35 vjeqare e martuar q 6 vite. . mendimesh me vinin ne kok, nuk e besoja se si burri im mund t bnte seks me nje . do vish te flesh tek une sepse jam vetem, gjithashtu ja bra me dije se mund t linte . Dergoni historite tuaja, Do te ruhet privatesia :). . Jam grua e martuar,41 vjece, me burrin shkojm mire, edhe nga ekonomia jemi shum mire. Te dy jemi si te . Jam nje grua e e bukur dhe seksi…te pakten keshtu me thone. Perpiqem ta mbaj  . Nje grua te till rrall kush mund ta paramendoj ishte shum terheqese veshej aq provokuese sa qdo . veta si nen faj me tha qe ke ne net tuj fol me burrin a se din qe jam e martuar a edhe keshi aha thash . ne pidh dhe kerkoj qe te ja fusja edhe ne byth dhe une pa hezitim e bera dhe e qita aq fort sa me . Seks me profesorin.